We zijn een schietvereniging, maar bij ons is nog plaats en tijd voor een oud marinier die weer eens een praatje pot wil hebben met oude maten. Het draait bij ons om de gezelligheid en de schietsport, alles wel in de geest van ons Korps.

Daarom houden wij een open dag op 28 September 2014

U kunt onder het genot van een gratis kopje koffie en/of thee eens bijpraten met andere oud Mariniers. Uiteraard is er de mogelijkheid om met de schietsport kennis te maken. Op die dag kan er gratis geschoten worden met klein kaliber en luchtgeweer en/of pistool. Verder zal er een demonstratie zijn van groot kaliber. Er zullen verschillende soorten aanwezig zijn, van oud tot nieuw.

Na geschoten te hebben kunt u even wat drinken, eten (er is sate) en napraten aan de bar.

We zijn open van 12:00 tot 17:00, dus u heeft ruim de tijd.

U zal door een van de bestuursleden worden ontvangen, deze zal tekst en uitleg geven voor het verloop van de dag.

We hopen u op onze open dag te mogen ontmoeten en uiteraard mag de aanhang ook meekomen.